Skip to main content
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

Calendarium

29 November

0:00 Film

Dni Filmu Niemieckiego| Wirtualne Kino CSK

Wirtualne Kino CSK na platformie MOJEeKINO.PL zaprasza na Dni Filmu Niemieckiego. Dni Filmu Niemieckiego to przegląd najciekawszych i najgłośniejszych filmów współczesnego niemieckiego kina. Szeroki wachlarz gatunków, bez względu na komercyjny czy artystyczny charakter filmów, wiernie oddaje tendencje obecne w niemieckiej kinematografii.

29 November

0:00 Film

#startujzafree na MojeEkino.pl | Wirtualne Kino CSK

Wirtualne Kino CSK na platformie MOJEeKINO.PL zaprasza! Serwis filmowy kin studyjnych uruchomił kampanię reklamującą platformę MojeEkino.pl pod nazwą #startujzafree skierowaną do nowych użytkowników. Specjalnie dla widzów, którzy jeszcze nie znają platformy, wyselekcjonowano pięć tytułów, które odzwierciedlają różnorodny charakter platformy MojeEkino.pl.

29 November

8:00 Wystawa

Sebastian Kubica | wydarzenie w ramach projektu Galerii Saskiej

Zapraszamy na spotkanie z plakacistą i grafikiem Sebastianem Kubicą. Urodzony w 1975 roku w Żywcu. Ukończył Liceum Plastyczne w Bielsku-Białej, a następnie Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Grafiki w Katowicach. Artysta zajmuje się projektowaniem graficznym, rysunkiem, ilustracją i grafiką artystyczną.

29 November

12:00 Spotkanie

Śladami Antoniny Campi z Miklaszewiczów. Online 2020

„Śladami Antoniny Campi z Miklaszewiczów. Online 2020” to cykl pięciu podcastów, w których Ewa Vesin (Lublinianka i światowej sławy śpiewaczka operowa) i Mateusz Wiśniewski (doktor nauk humanistycznych, Dyrektor Generalny Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im. Antoniny Campi z Miklaszewiczów) rozmawiać będą o sztuce operowej.

29 November

12:00 Film

Spotkania z artystami - online

Zapraszamy do oglądania naszego cyklu „Spotkania z artystami” (kliknij w zdjęcie, aby przejść do materiałów wideo i galerii prac)

29 November

20:00 Film

Tylko zwierzęta nie błądzą (pokaz specjalny) | Wirtualne Kino CSK

Wirtualne Kino CSK na platformie MOJEeKINO.PL zaprasza na pokaz specjalny filmu „TYLKO ZWIERZĘTA NIE BŁĄDZĄ”.

29 November

20:00 Film

„Mur lubelski” instalacja z kolekcji Dariusza Prażmo

„Mur lubelski” to instalacja artystyczno-historyczna składająca się z 67 cegieł z kolekcji Dariusza Prażmo, która powstała w ramach East ӕnd Art w 2018 roku. Cegły zbierane były przez dwa lata. Inspiracją dla artysty do ustawienia ceglanej ściany była elewacja budynku widziana od strony ul. Marii Curie-Skłodowskiej, stąd wystające ceglane główki.