Skip to main content
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

BILETY WYPRZEDANE - Hanna Śleszyńska / Judy | FESTIWAL: 6. PREZENTACJE FORM MUZYCZNO-TEATRALNYCH „DŹWIĘKI SŁÓW”

13 June Thursday
18:00
  • BILETY WYPRZEDANE

Doskonała Hanna Śleszyńska w roli tytułowej. Broadwayowski przebój Billy’ego Van Zandta w reżyserii Sławomira Chwastowskiego. Hanna Śleszyńska wciela się w Judy Garland, jedną z najlepszych filmowych aktorek w historii amerykańskiego kina.
Spektakl niczym sprytny paparazzi podgląda artystkę w momentach jej wzlotów i największych upadków. Pokazuje gwiazdę, którą kochały miliony, od strony prywatnej, zawodowej i intymnej.

Reżyseria: Sławomir Chwastowski
Tekst: Billy van Zandt
Scenografia: Witold Stefaniak
Kostiumy: David Zaleski, Varvara Frol

Hanna Śleszyńska to artystka obdarzona wielką siłą głosu i aktorskim talentem, swobodnie czuje się zarówno w rolach dramatycznych, komediowych jak i musicalowych. Jej aktorska specjalność to przede wszystkim spektakle muzyczno – kabaretowe. W spektaklu prezentowanym na festiwalu „Dźwięki Słów” wcieli się w Judy Garland.

Akcja rozgrywa się w garderobie przed występem aktorki, który jak się okazało, był ostatni przed jej śmiercią. Słuchamy opowieści o życiu, karierze, miłościach, dzieciach, wzlotach i upadkach, uzależnieniach, a także o bezwzględności producentów.
„Własność znana jako Judy Garland” dziesięć lat temu została znakomicie przyjęta na Broadwayu, a na język polski została przetłumaczona specjalnie dla Hanny Śleszyńskiej przez Sławomira Chwastowskiego, który wyreżyserował także polską wersję spektaklu. „Własność...” to szokująca, ale przede wszystkim zabawna i wzruszająca historia z aktorstwem na najwyższym poziomie.

Kiedy: 13 czerwca 2019 r. godz. 18:00
Miejsce: Sala Kameralna

BILETY WYPRZEDANE 

Więcej informacji:
http://dzwiekislow.pl
Dźwięki Słów - 6. Prezentacje Form Muzyczno-Teatralnych

Bilety:

BILETY WYPRZEDANE 

Ticket price

  • BILETY WYPRZEDANE