Skip to main content
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

Events archive

Najpiękniejsze Arcydzieła Baletowe (Zmiana terminu. Wkrótce szczegóły)

Start
End

Zmysłowe duety i wariacje solowe, a to wszystko w wykonaniu najwybitniejszych tancerzy w Polsce. Zapraszamy na niezwykłą galę wypełnioną arcydziełami, takimi jak: „Jezioro łabędzie”, „Śpiąca królewna” czy „Dziadek do orzechów”.

W co grają ludzie (pokaz specjalny) | Wirtualne Kino CSK

Start
End

Wirtualne Kino CSK na platformie MOJEeKINO.PL zaprasza na pokaz specjalny filmu „W CO GRAJĄ LUDZIE”.

Grupa dobrych przyjaciół po trzydziestce postanawia zorganizować przyjęcie-niespodziankę z okazji zbliżających się urodzin Mitzi. Pełen nostalgii weekend spędzony w idyllicznie położonym domu ma przypomnieć bohaterom czasy, kiedy byli nastolatkami. Czy coś może pójść nie tak?     

Koncert online The Sound Pack

Start
End

The Sound Pack to jazzowy zespół, nawiązujący do tradycji amerykańskich grup wokalnych ery swingu, a także do współczesnych znanych zespołów, takich jak "The Manhattan Transfer" czy "The New York Voices". Ich ideą jest propagowanie  grupowego wykonawstwa wokalnego muzyki jazzowej.

Waleczne rybki (premiera) | Wirtualne Kino CSK

Start
End

Wirtualne Kino CSK na platformie MOJEeKINO.PL zaprasza na premierę filmu „WALECZNE RYBKI”.

Dzielna papugoryba Alex z pomocą przyjaciół rusza na ratunek, aby powstrzymać wyciek ropy i uchronić ocean przed katastrofą. Alex przez całe życie marzył o zostaniu super bohaterem. Niespodziewanie dostaje swoją szansę, gdy w pobliżu jego rafy koralowej pojawia się tajemnicza czarna substancja. Aleks i jego dzielni kumple – konik morski Christin i rozdymka ED podejmują decyzję o opuszczeniu rafy by stawić czoła zagrożeniu i ocalić swój dom.

Szybcy i śnieżni (premiera) | Wirtualne Kino CSK

Start
End

Wirtualne Kino CSK na platformie MOJEeKINO.PL zaprasza na premierę filmu „SZYBCY I ŚNIEŻNI”.

Czworo dzieci i Coś (premiera) | Wirtualne Kino CSK

Start
End

Wirtualne Kino CSK na platformie MOJEeKINO.PL zaprasza na premierę filmu „CZWORO DZIECI I COŚ”.

Pełna przygód ekranizacja powieści Jacqueline Wilson o współczesnej rodzinie i dziecięcych marzeniach, które od zawsze pozostają takie same. Gratka dla wielbicieli książki „Pięcioro dzieci i Coś”.

Mirai (premiera) | Wirtualne Kino CSK

Start
End

Wirtualne Kino CSK na platformie MOJEeKINO.PL zaprasza na premierę filmu „MIRAI”.

Rozpieszczonego Kuna czekają wielkie zmiany: w jego rodzinie pojawia się młodsza siostrzyczka, na której koncentruje się uwaga rodziców. Niedługo potem chłopiec odkrywa tajemniczy ogród, w którym przenosi się w czasie i spotyka starszą wersję Mirai.

15. edycja festiwalu filmowego AfryKamera

Start
End

Wirtualne Kino CSK na platformie MOJEeKINO.PL zaprasza na 15. edycję festiwalu filmowego AfryKamera – największego wydarzenia kulturalnego w Europie Środkowo-Wschodniej poświęconego Afryce, która odbędzie się w dniach 21-30 grudnia 2020.