Przejdź do treści
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

Archiwum wydarzeń

Nabór do INKUBATORA w ramach programu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021: Lubelskie

Początek:
Koniec:
Projekt Bardzo Młoda Kultura 2019-2021: Lubelskie jest cyklem działań z zakresu edukacji kulturowej realizowanych w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Bardzo Młoda Kultura 2019-2021”, mającym na celu diagnozę stanu edukacji kulturowej w regionie, podniesienie kompetencji osób działających w sferze kultury i edukacji, sieciowanie środowisk zajmujących się edukacją kulturową (animatorów i nauczycieli) oraz realizacja lokalnych przedsięwzięć z dziedziny animacji kulturalnej. AKTUALIZACJA:  Przedłużamy nabór do Inkubatora do 1 lipca do 24.00

CENTRUM SPOTKANIA KULTUR GOSPODARZEM GŁÓWNYCH UROCZYSTOŚCI 450 ROCZNICY UNII LUBELSKIEJ

Początek:
Koniec:
CENTRUM SPOTKANIA KULTUR GOSPODARZEM GŁÓWNYCH UROCZYSTOŚCI 450 ROCZNICY UNII LUBELSKIEJ

Pokaz filmowy "Fatima - orędzie wciąż aktualne"

Początek:
Koniec:
Fatima - orędzie wciąż aktualne – to film znanego krakowskiego reżysera Jarosława Mańki. Autor przenosi nas w różne zakamarki świata: z Polski pod Kreml, a potem do Brazylii, Włoch i Portugalii. Film został nagrodzony na XXXII Międzynarodowym Katolickim Festiwalu Filmów i Multimediów KSF Niepokalana 2017 za walory patriotyczno-edukacyjne a w kategorii „dokument”, obraz zajął trzecie miejsce.

Spektakl „Ja, Kaspar” Petera Handke’go"

Początek:
Koniec:
Spektakl powstał w ramach projektu "W Mieście Kultury - Teatr Ludzi Niepełnosprawnych" - "Miasto Kultury w latach 2017-2019"

SPEKTAKL DZIADEK DO ORZECHÓW TEATR TAŃCA GRAWITAN

Początek:
Koniec:
Dziadek do Orzechówto wspaniały spektakl rodzinny przeznaczony dla widzów w każdym wieku. Spektakl jest pokazem przedpremierowym. 

Spektakl Dziadek do orzechów Teatr Tańca Grawitan

Początek:
Koniec:
Dziadek do Orzechów to wspaniały spektakl rodzinny przeznaczony dla widzów w każdym wieku. Spektakl jest pokazem przedpremierowym. 

Spektakl ,,Opera Kartoflana”

Początek:
Koniec:
Spektakl w reżyserii Marii Pietruszy- Budzyńskiej

Wokół IPILIMUMAB Rafała Jakuba Pastwy

Początek:
Koniec:
Spotkanie autorskie z poetą Rafałem Pastwą w związku z wydaniem nowego tomu wierszy pod tytułem „Ipilimumab”. Autor spotka się z publicznością i opowie o swoim nowym tomie wierszy. Kilka z nich zostanie przeczytanych głośno i poddane dyskusji. Rafał Pastwa w swojej poezji poświęca uwagę między innymi Lublinowi, gdzie mieszka i pracuje. Publikacja jest opatrzona rekomendacją Ernesta Brylla. W imieniu autora zapraszamy wszystkich miłośników i autorów poezji. Spotkanie odbędzie się w CSK na poziomie 0. Książka jest wydawnictwem Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.