Przejdź do treści
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

Przedpremierowy pokaz filmu „Mowa ptaków” i spotkanie autorskie

26 Września Czwartek
19:00
  • 15 zł

Przedpremierowy pokaz filmu „Mowa ptaków” połączonego ze spotkaniem autorskim z Xawerym Żuławskim i Sebastianem Fabijańskim w dniu 26 września, godzina 19:00.

„Mowa ptaków” jest pożegnaniem, ale też wywoływaniem ducha ojca. Ducha wolności, ducha twórczości, ducha indywidualnego wewnętrznego rozwoju. Jest ostatnim tańcem zmarłego" - powiedział reżyser Xawery Żuławski dla Vogue Polska. Zapraszamy na pokazy jednej z najważniejszych premier tego roku oraz spotkanie z Xawerym Żuławskim i Sebastianem Fabijańskim, którzy podejmą rozmowę o najnowszym dziele reżysera- "Mowa Ptaków" według scenariusza Andrzej Żuławskiego. Spotkanie poprowadzi Monika Stolat.


"Mowa ptaków" to niezwykła opowieść o wykluczeniu i alienacji we współczesnej Polsce i szukaniu swojego miejsca w świecie, w którym każdą odmienność próbuje się zepchnąć na margines. "Mowa ptaków" jest niepokorna, anarchistyczna i szalona. Nie pozwoli o sobie zapomnieć przez długie miesiące. "Mowa ptaków" to ekranizacja ostatniego scenariusza zmarłego w 2016 roku Andrzeja Żuławskiego. W filmie zobaczymy prawdziwą plejadę gwiazd: Sebastian Fabijański, Andrzej Chyra, Borys Szyc, Marta Żmuda-Trzebiatowska i wcielającym się w filmowe alter ego Andrzeja Żuławskiego Daniel Olbrychski. Muzykę do filmu skomponował Andrzej Korzyński, wieloletni współpracownik Żuławskiego i Andrzeja Wajdy.

Partner wydarzenia: Centrum Kultury w Lublinie


✅ 25 i 26 września - pokazy przedpremierowe
✅ 26 września po pokazie około godziny 21.15 spotkanie autorskie z reżyserem Xawerym Żuławskimi oraz grającym w filmie Sebastianem Fabijańskim - rozmowa o najnowszym dziele reżysera "Mowa Ptaków" według scenariusza Andrzej Żuławskiego. Spotkanie poprowadzi Monika Stolat.
✅ 27-30 września pokazy premierowe.

Bilety:

10 zł pokazy filmu w dniach 25, 27, 28, 29, 30 września!
15 zł pokaz filmu i spotkanie autorskie w dniu 26 września!

Dostępne w kasie CSK oraz online na stronie: https://bilety.spotkaniakultur.com/termin.html?y=2019&m=9

Pokazy filmu:

Bilety:

10 zł pokazy filmu w dniach 25, 27, 28, 29, 30 września!
15 zł pokaz filmu i spotkanie autorskie w dniu 26 września!

Cena biletów

  • 15 zł