Przejdź do treści
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

Szczęki | Kultowe Lato Filmowe

Film

30 Lipca Czwartek
21:00
Podniebne tarasy
  • 8 zł

Najpierw otworzyliśmy dla Was Kino CSK, następnie ruszyliśmy z seansami online, ale nie było nas jeszcze NA DACHU! To tam zapraszamy Was na cykl KULTOWE LATO FILMOWE. Rewelacyjna atmosfera, plener i  kultowe klasyki. Brzmi, jak plan na co najmniej udany wieczór.  Przyjdź ze znajomymi na taras klubu Piękna Pszczoła i rozkoszujcie się wakacjami z głową w chmurach przy niezaprzeczalnie najlepszych filmach. 

Kino CSK zaprasza na KULTOWE LATO FILMOWE i pokaz filmu SZCZĘKI

Produkcja powstała na podstawie bestsellerowej powieści Petera Benchleya pod tym samym tytułem.

Akcja filmu rozgrywa się w okolicach Amity Island, niewielkiego nadmorskiego kurortu, przepełnionego po brzegi turystami. Wkrótce zaczyna dochodzić tam do przerażających wydarzeń. Pewnej nocy ginie młoda dziewczyna. Jej zmasakrowane zwłoki zostają odnalezione na brzegu.

Miejscowy szeryf, Martin Brody (Roy Scheider), odkrywa, że sprawcą jest olbrzymi rekin ludojad. O wszystkim powiadamia burmistrza, który nie zgadza się na zamknięcie plaży. Nie chce wywoływać paniki, aby nie odstraszyć turystów.  Na konsekwencje tej decyzji nie trzeba czekać długo - rekin zabija kolejnych plażowiczów.

Szeryf Brody wynajmuje Quinta (Robert Shaw), znanego w okolicy rybaka i łowcę rekinów. Wraz z nim na polowanie wyrusza ichtiolog, Matt Hooper (Richard Dreyfuss).

Przed seansem zapraszamy na prelekcję Moniki Stolat.

Jeśli przed przyjściem powstrzymuje Was pogoda, nie musicie się obawiać, w takiej sytuacji przeniesiemy nasze wspólne oglądanie do sali kinowej!

reż. Steven Spielberg
występują:  Roy Scheider, Robert Shaw, Richard Dreyfuss
Thriller / USA / 1975
2h 4 min
język: angielski
napisy: polskie
bilety: 8zł

 

 

Cena biletów

  • 8 zł

Miejsce

Podniebne tarasy

Ogrody, ogródki i miejska pasieka.