Przejdź do treści
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

Bandonegro – ¡Hola Astor! W ramach cyklu Jazz w CSK

Koncert

13 Sierpnia Czwartek
20:00
Klub Muzyczny
  • Normalny: 40 zł, Ulgowy: 30 zł

Bandonegro to polscy muzycy podbijający serca słuchaczy na całym świecie swoim nowym spojrzeniem na tango, łączącym tradycję i nowoczesność. Są uważani za najlepszy europejski zespół tango młodego pokolenia i wschodzące gwiazdy tego gatunku.

Ich unikalne muzyczne pomysły, pasja i doskonałe wyczucie stylu sprawiły, że występują na największych festiwalach na świecie. Swoją przygodę rozpoczęli w wieku 15 lat wygrywając konkurs “Pif Castelfidardo” we Włoszech (kategoria Nuevo Tango) .

W 2016 roku zespół zaistniał na polskiej scenie muzycznej, łącząc tango z elementami jazzu, rocka i elektroniki . Uczestniczyli w największej trasie koncertowej w Polsce „Atmasfera Tour”, dając 16 koncertów halowych koncertów w całym kraju. Pomimo swojego wieku występowali już w takich krajach jak Argentyna, Niemcy, Włochy, Francja, Dania, Szwecja, Norwegia czy Wielka Brytania.

Projekt „Hola Astor” to świeży pomysł, innowacyjny styl i nowy język muzyczny. Przepięknie zaaranżowane, wyselekcjonowane utwory Astora Piazzolli zostały zestawione z autorskimi kompozycjami Bandonegro.

Współpraca z młodą czołówką polskiej sceny jazzowej: Dawid Kostka - gitara i Mateusz Brzostowski - perkusja sprawia, że dźwięk jest wyjątkowo świeży, chwytliwy i aktualny.

Energiczna Zita, Escolaso, liryczne Romance del Diablo czy jazzowo-rockowa Bicicletta i Vislumbrar to utwory, które porywają od pierwszych dźwięków!

Niezwykle chwytliwa fuzja tanga z jazzowym i rockowym brzmieniem” - Adam Baruch (JAZZ FORUM)

Koncert poprzedzi projekcja filmu dokumentalnego „Bandonegro in Buenos Aires”.

Belka

 

Cena biletów

  • Normalny: 40 zł, Ulgowy: 30 zł

Miejsce

Klub Muzyczny