Przejdź do treści
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

Mural 3D - Warsztaty

Warsztaty

28 Lipca Wtorek
17:00
plac Teatralny
  • Bezpłatne wejściówki do odbioru w Kasie CSK

Zapraszamy serdecznie na warsztaty tworzenia murali w technice 3D, potocznie zwanymi muralami anamorficznymi. Tego typu murale obecne są w wielu miastach na świecie i wywołują niesamowite zainteresowanie, wzbudzając zachwyt u odbiorców.

Wraz z grupą doświadczonych prowadzących, Centrum Spotkania Kultur w Lublinie wprowadzi uczestników warsztatów w tajniki malowania murali iluzorycznych.  W czasie warsztatów poznają oni techniki malarskie oraz sposoby osiągnięcia tego spektakularnego efektu, a następnie wykonają mural wspólnie.

Informacje szczegółowe:

Warsztaty odbędą się w dniach 28 oraz 29 lipca 2020 r. w godz. 17.00 - 20.00. Miejsce: Plac Teatralny 1 (przed budynkiem CSK). Wstęp jest bezpłatny. Zapraszamy po odbiór wejściówek do Kasy CSK (jedna wejściówka uwzględnia dwa dni warsztatowe).

Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona.

  • W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych warsztaty odbędą się w budynku CSK na poziomie -1 (przy klatce schodowej - strona B)
  • Do zgłaszania się zachęcamy szczególnie osoby w wieku 18+ z doświadczeniem w malowaniu, studiujące na wydziale artystycznym, zainteresowane tworzeniem murali.
  • Zapewniamy środki dezynfekujące
Belka

 

Cena biletów

  • Bezpłatne wejściówki do odbioru w Kasie CSK

Miejsce

plac Teatralny